
| 10PCS Double End Screw Bit Phillips S3 screwdriver bit set 65mm | |
| Description | S3 Dual-head screwdriver Bit |
| Head type | Phillips |
| Shank | 1/4″ 6.35mm Hex Shank |
| Material | S3 Alloy Steel |
| Number of Pieces | 10 |
| Size | PH2 |
| Weight | 200g |
| Magnetic | Yes |
| Logo etching | available |
| Surface treatment | Chrome, nickel, bronze/copper, sandblasting etc |
| Length | 65mm |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |








