
| 1Inch/1.5Inch/2Inch Adjustable Universal 45° Bent Nose Pipe Wrench | |
| Material | Chrome-vanadium Steel |
| Handle Material | plastic dipstick |
| Color | Red |
| Size | 1Inch/1.5Inch/2Inch |
| Maximum openings | 45mm/70mm/80mm |
| Length | 315mm/425mm/535mm |
| Weight | 700g/1120g/1740g |
| Country of Origin | China |
| Logo etching | available |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |








