
| Brand | Foxwoll |
| Number of Items | 20 |
| Head Style | Phillips, Pentagon, Flathead, Torx, Security Torx, Hex, Y-shaped, Middle Plate |
| Included Components | Aluminum Alloy Handle, Bits |
| Material | CRV Alloy Steel |
| Color | Green/Black |
| Item Weight | 145g |
| Product Dimensions | 119 x 79 x 21 mm |
| Size | 20 in 1 |
| Style | Durable,Portable |
| Logo etching | available |
| Surface treatment | Nickel-chromium plated |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |





