
22-in-1 Precision Screwdriver Set Built-In Bits
1.【WIDE APPLICATION】22 pieces of high-quality mini screwdriver set is compatible with most modern electronic products, tablets, watches, glasses, cameras, toys, etc.
2.【BUILT-IN MAGNETIC BIT STORAGE FUNCATION】 10 double-ended drill bits are stored in the magnetic box and hidden in the screwdriver’s handle.
| Brand | Foxwoll |
| Number of Items | 22 |
| Head Style | Phillips, Pentagon, Flathead, Hex, Torx, Y-shaped, U-shaped, Trident, Triangular, Middle Plate |
| Included Components | Pen Screwdriver Handle, Bits |
| Material | S2 Alloy Steel |
| Color | multicolor |
| Item Weight | 72g |
| Product Dimensions | 125 x 25 x 28 mm |
| Size | 22 in 1 |
| Style | Durable,Portable |
| Logo etching | available |
| Surface treatment | Nickel-chromium plated |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |






