
29 in 1 Mobile Phone Screwdriver Precision Screwdriver Set
1.【Compact Structure】The overall structure is more compact, and the simple push-in inner box is light and easy to open.
2.【Strong Magnetic Storage Slot】Equipped with a strong magnetic storage slot, it can be turned up and down without falling.
3.【360° Swivel Nut】With 360° swivel nut, it is comfortable to hold and easier to disassemble.
| Brand | Foxwoll |
| Number of Items | 29 |
| Head Style | Phillips, Pentagon, Flathead, Torx, Security Torx, Hex, Hex Socket, Y-shaped, U-shaped, Triangle, Middle Plate |
| Included Components | Bits, Aluminum screwdriver with Pliers, Straight Tip Tweezers, Crowbar |
| Material | S2 Alloy Steel |
| Color | Grey |
| Item Weight | 275g |
| Product Dimensions | 148 x 84 x 50 mm |
| Size | 29 in 1 |
| Style | Durable,Portable |
| Logo etching | available |
| Surface treatment | Nickel-chromium plated |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |







