
6 in 1 Magnetic Double Head Screwdriver Set
1.Professionally manufactured: It has excellent workmanship, professional manufacturing and high accuracy.
2.Environmentally friendly: It is made of highstrength environmentally friendly plastic with moderate hardness and good corrosion resistance.
3.High quality and durable: Made of high quality stainless steel and metal material, it is sturdy, durable and has a long service life.
| 6 in 1 Magnetic Double Head Screwdriver Set Special-shaped Bits Precision Insulated Hand Tool | |
| Head Style | Slotted, Phillips, Torx ,Hex, 5-Point, Triangle |
| Material | Chrome-vanadium Steel |
| Included Components | Handle, Bits |
| Bits Size | 160mm |
| Item Weight | 190g |
| Product Dimensions | 255 x 168 x 46 mm |
| Country of Origin | China |
| Style | Insulated |
| Finish Type | Nickel-chromium |
| Number Of Pieces | 1900/1/7 |
| Logo etching | available |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |








