
| Brand | Foxwoll |
| Number of Items | 3 |
| Head Style | Phillips, Pentagon, Flathead, Torx, Y-shaped |
| Included Components | Precision screwdriver |
| Material | S2 Alloy Steel |
| Color | White/Grey |
| Item Weight | 68g |
| Product Dimensions | 136 x 40 x 16 mm |
| Size | 135mm |
| Style | Durable,Portable |
| Logo etching | available |
| Surface treatment | Nickel-chromium plated |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |








