
7Pcs Multifunction Screwdriver Set Screwdrivers Tool Kit
1.[High Quality Material]:Made of high-quality chrome vanadium steel (CR-V) and are specially heat treated for extremely high hardness, wear resistance and high precision.
2. [Wide Application]: 7 in 1 precision screwdriver kit is a multifunction and most commonly used fastener kit, suitable for repair all popular precision items such as watches, razors and glasses, etc,
| Brand | Foxwoll |
| Number of Items | 7 |
| Head Style | Phillips, Pentagon, Flathead, Y-shaped |
| Included Components | Handle, Crowbar, Bits |
| Material | CRV Alloy Steel |
| Color | Green/Sliver |
| Item Weight | 110g |
| Product Dimensions | 121 x 86 x 15 mm |
| Size | 7 in 1 |
| Style | Durable,Portable |
| Logo etching | available |
| Surface treatment | Nickel-chromium plated |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |







