
| 9 in 1 Multifunctional Mini Folding Two-Way Ratchet Screwdriver Set | |
| Head Style | Slotted Phillips Torx |
| Material | CR-V alloy steel |
| Color | Black and Red |
| Included Components | screwdriver, 9 bits |
| Bits Size | 25mm |
| Item Weight | 58g |
| Product Dimensions | 63 x 34 x 25mm |
| Country of Origin | China |
| Style | Portable |
| Finish Type | Nickel-chromium |
| Number Of Pieces | 10 |
| Logo etching | available |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |







