
Colorful Handle Professional Hex Nut Driver
1.SUPER MATERIAL: It is made of durable steel, nickel plating on surface(anti-oxidation).
2.NON SLIP COMFORTABLE HANDLE: handle is made of PP+TPR material, comfortable hand feeling, ergonomically design. Best for working with WET and OILY hand.
3.NON-MAGNETIC TIP: Nut driver with non-magnetic tip makes it perfect for work.
| Colorful Handle Professional Hex Nut Driver | |
| Head Style | Hex |
| Material | CR-V Alloy Steel |
| Handle Material | PVC |
| Color | Colorful |
| Bits Size | 5mm,5.5mm,6mm,7mm,8mm,10mm |
| Item Weight | 65g |
| Length | 240mm |
| Country of Origin | China |
| Style | Colorful |
| Finish Type | Nickel-chromium |
| Logo etching | available |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |








