
| CRV Hex Nut Driver Set Repair Tool | |
| Head Style | Hex |
| Material | CR-V Alloy Steel |
| Handle Material | PP+TPR |
| Color | Green/Orange |
| Bits Size | 75mm |
| Item Weight | 152g |
| Product Dimensions | 160mm |
| Country of Origin | China |
| Style | Nut Driver Set |
| Finish Type | Nickel-chromium |
| Number Of Pieces | 7 |
| Logo etching | available |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |








