
Mini 1/4 inch Hex Ratchet Screwdriver
1.Compact design, specially designed for small spaces, can be operated with one hand, easy to use.
2.Front and back adjustment, one-key setting, just the knob to adjust the direction during use.
3.Suitable for many occasions, furniture production, toy repair, automobile repair, mechanical repair, etc.
4.Made of high-quality materials, fine workmanship, strong and durable.
| Mini 1/4 inch Hex Ratchet Screwdriver with Bits Mix Set Hand Tool | |
| Head Style | Slotted Phillips Hex Torx |
| Material | CR-V alloy steel |
| Color | Black |
| Included Components | screwdriver,Bits |
| Bits Size | 25mm |
| Item Weight | 0.3kg |
| Product Dimensions | 100 x 20 x 34mm |
| Country of Origin | China |
| Style | Portable |
| Finish Type | Nickel-chromium |
| Number Of Pieces | 2/11/12/33 |
| Logo etching | available |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |








