
Multi-functional Ratchet Screwdriver 180° 8-in-1
1. 8-in-1 interchangeable accurate manual tool set.
2.Hard handle with good slip resistance.
3.Equipped with 8 sizes of drivers and 2 In 1 magnetizer, easy to use.
4.Lightweight and compact design makes it easy to carry.
5.Professional portable hardware tool.
| Multi-functional Ratchet Screwdriver 180° 8-in-1 Adjustable Angle Domestic Maintenance Mini Ratchet Screwdriver Set | |
| Head Style | Slotted Phillips Hex Spanner Y-shaped |
| Material | S2 alloy steel |
| Color | Transparent and Silver |
| Included Components | screwdriver, 6 bits, magnetizer |
| Bits Size | 25mm |
| Item Weight | 210g |
| Product Dimensions | 130 x 35 x 35mm |
| Country of Origin | China |
| Style | Portable |
| Finish Type | Nickel-chromium |
| Number Of Pieces | 8 |
| Logo etching | available |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |






