
| Non-Slip Flexible Nut Driver Multifunctional Hand Tools | |
| Head Style | Hex |
| Material | CR-V Alloy Steel |
| Color | Green |
| Bits Size | 7mm |
| Item Weight | 115g |
| Product Dimensions | 310mm |
| Country of Origin | China |
| Style | Flexible |
| Finish Type | Nickel-chromium |
| Logo etching | available |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |








