
Small Keychain Pocket Knife with Bits
1.Keychain Carry: Open length: 3.2 inches, Closed Length: 2 inches. The mini keychain knife is very sharp and sturdy non locking blade is about an inch or so long. Perfect for keychain or pocket carry.
2.Box Cutter & More: made of quality 420 stainless blade steel 56-58HRC, these two pocket knives are unique small yet capable daily tasks. The 1.2 inches sharp blade breaks down boxes, trims stems, cuts tape, twine and rope, notches wood and more.
| Small Keychain Pocket Knife with Bits | |
| Material | Steel |
| Handle Material | PVC |
| Color | Black |
| Size | 50 x 25 x 10mm |
| Blade’s Length | 30mm |
| Weight | 45g |
| Country of Origin | China |
| Logo etching | available |
| Package | Bulk packing, blister packing, plastic box packing or customized |








